Ballina Kronike Sherr për një stan , vëllezrit përleshen me thika.

Sherr për një stan , vëllezrit përleshen me thika.

Motivet e dobta vazhdojnë të shfaqen në Shqipëri dhe midis familjarësh ngjarja ka ndodhur në fshatin Dukat të Vlorës, ku dy vëllezër përkatësisht 60 dhe 63 vjeç janë përleshur me njëri – tjetrin me thika dhe si pasojë njëri prej tyre ka përfunduar në spital i plagosur.

Bëhet fjalë për F. Jazoj 60 vjeç dhe Z. Jazoj 63 vjeç, i pari i plagosur, ndërsa i dyti është shoqëruar në komisariat për tu marrë në pyetje rreth motiveve dhe shkaqeve.

Vëllai i plagosur sipas spitalit të Vlorës është jashtë rrezikut për jetën, pasi plagët që kishte marrë në trup nuk ishin të rënda.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakRamazani për disa muaj i bekuar dhe për të tjerë muaj lufte
Artikulli tjetërAsllan Dogjani, karriera ime nuk mbaron me heqjen nga lista Bashes