Ballina Kronike Shkodër/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lumin Drin, dyshohet se...

Shkodër/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lumin Drin, dyshohet se janë dy persona të bllokuar brenda

SHPËRNDAJE
Foto ilustruese

Një automjet ka rënë në ujërat e lumit të Drinit orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Ura e Bahçallëkut”, ndërsa mësohet se mjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Drin.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po pritet mbërritja e polumbarëve nga Tirana për nxjerrjen e saj.

Sipas informacioneve të para dyshohet se brenda në automjet ka pasur dy persona, ndërkohë që nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Dyshohet se shkak i daljes së mjetit nga rruga është bërë terreni i vështirë nga reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë mbrëmjes së djeshme.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakShpërthim me eksploziv në një lokal në Elbasan, policia jep detajet e para
Artikulli tjetërRama publikon videon e shkollës së re në kryeqytet, komentuesja i kujton fëmijët e ngujuar: A ke menduar për ta…