Ballina Aktualitet Shkoi të takonte të afërmit në burg, i riu vlonjat e pëson...

Shkoi të takonte të afërmit në burg, i riu vlonjat e pëson keq pasi tentoi…

Një djalë 26 vjeç nga Vlora e ka pësuar keq pas tentativës për të bërë gjëra të paligjshme gjatë takimit me të afërmit në burgun e Fierit.

Shtetasi me iniciale D.M ka tentuar të fusë në burg një celular tip “Samsung” dhe ka dashur të shpëtojë edhe të afërmit.

Ai u prangos nga policia në kushtet e flagrancës.

Ndaj tij rëndojnë tashmë dy akuza. Ai akuzohet për “dhënie ndihme të të burgosurit” parashikuar nga neni 324/a/1 e Kodit Penal, si dhe për “kuptimi i tentativës”, parashikuar nga neni 22 i Kodit Penal të Shqipërisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookDeputetja zbulon prapaskenat, ja si po abuzon kryeministri me të sëmurët me kancer

Ndjekje si në filma, shqiptari me Audi-n e dyshimtë i bën “zbor” policisë. E shkuara e errët e fundos…

FOTO/ Aksident i rëndë në Kavajë, makina përplas dy vëllezërit këmbësorë, një prej tyre vdes në vend, tjetri…

Deklaratë drejtuar ndërkombëtarëve? Kryemadhi: Jabaxhinjtë nuk na i zgjidhin dot punët tona

FOTO/ Mot i keq në mbarë vendin, policia bën apel për kujdes

Pas dorëheqjes së Ben Blushit, ndodh një tjetër zhvillim drastik në LIBRA, përjashtohet nga partia…

Rama: Kush do të kapet me lidhje të paligjshme të ujit pas 1 shkurtit do të…

Një veto albanofobe, për çfarë e ka fjalën Berisha?

“Nga kamarier, aksidentalisht në zyrën e Berishës”, deputeti demokrat zbulon se si arriti të hyjë në politikë

Ngjela i kujton politikanëve porosinë e Jezu Krishtit: Hytë nga porta e madhe, tani prisni…

Artikulli paraprakFOTO/ Enca zbulon mashkullin me të cilin ndan shtratin, ja kush është “fatlumi”
Artikulli tjetër“Drogë e armë”, si u kap në befasi 24-vjeçari tek “Medreseja” në Tiranë