Ballina Kronike Shoferi aksidenton rëndë vogëlushen 5 vjeçare dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Shoferi aksidenton rëndë vogëlushen 5 vjeçare dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

SHPËRNDAJE

Një tjetër ngjarje rëndë vjen nga Tirana ku një e mitur është aksidentuar shumë rëndë nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur tek ‘rrethrrotullimi i Bathores’ rreth orës 18:22. Gjithashtu bëhet me dije se drejtuesi i mjetit pasi ka përplasur vogëlushen u ka larguar me shpejtësi të madhe nga vendngjarja.

Identieti i vogëlushes ende nuk dihet por ajo është transportuar me urgjencë të madhe drejt spitalit pasi është në gjendje të rëndë

Grupi hetimor ka filluar menjëherë hetimet për zbulimin e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakAktorja e “njomë” tregon format e saj shpërthyese në pishinë
Artikulli tjetërEdi Rama “hap zemrën” në Lushnje: Ja si nisi krisja ime me Ilir Metën