Ballina Kronike Shpërthim me eksploziv në një lokal në Elbasan, policia jep detajet e...

Shpërthim me eksploziv në një lokal në Elbasan, policia jep detajet e para

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur orët e para të mëngjesit në një lokal në Elbasan.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Rinia” rreth orës 04:00, ndërkohë që nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Forcat e policisë kanë shkuar menjëherë në vendgjarje për zbardhjen e rrethanave. Sipas informacioneve paraprake ngjarja  dyshohet të ketë ndodhur për motive konkurence.

Grupi hetimor po vijon punën për idenfikimin e autorëve/it dhe kapjen e tyre, si dhe për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakArrestohet tre meshkuj në Britani, mes tyre dhe dy ushtarë. Ishin pjesë e një grupi terrorist Neo-Nazist
Artikulli tjetërShkodër/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lumin Drin, dyshohet se janë dy persona të bllokuar brenda