Ballina Aktualitet Të riut nga Elbasani “i merr koka erë”, rrëmben sëpatën dhe kërcënon...

Të riut nga Elbasani “i merr koka erë”, rrëmben sëpatën dhe kërcënon nënën (Emri)

 

Një 22-vjeçar nga një fshat i Elbasanit është arrestuar, pasi dyshohet se kanosi me sëpatë nënën e tij.

Burime zyrtare nga Policia e Elbasanit bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Mondeli Kuqja, banues në fshatin Mlizë, Njësia Administrative Shushicë, Elbasan.

Njoftimi i Policisë
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: Mondeli Kuqja, 22 vjeç banues në fshatin Mlizë Njësia Administrative Shushicë.
Arrestimi i tij, u bë pasi në banesë për motive të dobëta dyshohet të ketë kanosur me sopatë nënën e tij, shtetasen Dh.K., 49 vjeçe. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje” parashikuar nga neni 130/a/2/4 i Kodit Penal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakFOTO/ “Shoferi mund të dremisë në timon”, prezantohet “makina inteligjente” e të ardhmes
Artikulli tjetërBullgaria e nis kryesimin e BE-së me një lajm të mirë për Shqipërinë