Ballina Kronike Tiranë/ Aksidentohet për vdekje i mituri 5 vjeçar

Tiranë/ Aksidentohet për vdekje i mituri 5 vjeçar

SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Marikaj ku një fëmijë i mitur ka gjetur vdekjen pas përplasjes me një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:35.

Sipas policisë “automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar shtetasin e mitur, O. K.5 vjeç dhe më pas mjetin ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin e rrugës.

Fëmija është transportuar menjëherë për në spital por ka gjetur vdekjen si pasojë e goditjes që ka marrë.”

Policia ka nisur menjëherë hetimet në vendin e ngjarjes, ndërsa shoferi është shoqëruar në polici.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakMatura 2017/ Ja rezultatet e provimit të Gjuhës së Huaj
Artikulli tjetërVjen në 21 qershor “Transformers: The Last Knight”