Ballina Kronike Tiranë/ Eksploziv makinës së oficerit të Krimeve të Rënda

Tiranë/ Eksploziv makinës së oficerit të Krimeve të Rënda

SHPËRNDAJE

Një tjetër shpërthim me ekploziv është regjistruar orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, por këtë rradhë në Tiranë. 

Burime policore bëjnë me dije se një sasi lëndë plasëse i është vendosur automjetin tip Mercedez Benz, në pronësi të një oficeri policie të krimeve të rënda në Komisariatin e  Krujës.

Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:55 minuta në rrugën “Kastriotët”.

“Në adresën e dhënë është konstatuar i dëmtuar në pjesën e përparme automjeti tip Mercedes Benz, në pronësi të shtetasit T. M., me detyrë oficeri Policie i krimeve të rënda në Komisariatin e Policisë Krujë. Dëmtimi i këtij automjeti ka ardhur si pasojë e shpërthimit të një sasie të vogël lënde plasëse të vendosur në pjesën e përparme të saj”, sqaron policia.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj vepre.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakVeshi minifund gjatë Ramazanit, dhunohet në autobus 21 vjeçarja (VIDEO)
Artikulli tjetërTiranë/ Përfitonin kredi me dokumente false, pranga 7 personave (EMRAT)