Ballina Kronike Tiranë – Pijanecët e zhurmshëm të një lokali nate dhunojnë me mjete...

Tiranë – Pijanecët e zhurmshëm të një lokali nate dhunojnë me mjete të forta efektivin e policisë

Një punonjës policie është goditur me mjete të forta në orët e para të mëngjesit të sotëm në Komunën e Parisit.

Policia e Tiranës njofton se “Rreth orës 03:24, ka patur njoftime në numrin e emergjencave 112 për prishje të rendit dhe qetësisë në rrugën “Robert Zhvarc”, tek një lokal me pronar shtetasin A. S”.

Menjëherë në këtë adresë ka shkuar patrulla e policisë, të cilët gjatë mbylljes së lokalit janë konfliktuar me 6 persona të cilët ishin në gjendje te dehur.

Në brendësi të këtij lokali dhe gjatë daljes së këtyre personave punonjesi i policisë E. V është goditur me sende të forta në kokë, i cili u dërgua në spital për mjekim.

Menjëherë punonjësit e policisë kanë ndërhyrë dhe kanë bërë të mundur shoqërimin në ambientet e Komisaraitit të Policisë Nr 2 të shtetasve E. S 40 vjeç, A. K 27 vjeç dhe A. K 45 vjeç, kurse tre personat e tjerë janë larguar me automjetin tip “Mercedes Benz”.

Policia po punon për kapjen e tre personave të tjerë të përfshirë në ngjarje.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakPublikohen për herë të parë pamjet e parkingut nëntokësor te sheshi Skënderbej (VIDEO)
Artikulli tjetërKoreja e Veriut provokon sërish, Japonia gati t’i kundërpërgjigjet