Ballina Kronike Video/ Dhunohet biznesmeni në banesën e tij nga forcat e rendit

Video/ Dhunohet biznesmeni në banesën e tij nga forcat e rendit

SHPËRNDAJE

Një akt i paprecedent ka ndodhur nga policia e shtetit ku ata futen në banesën e biznesmenit Mario Molla ku shihen duke e goditur dhe duke bërë presion psikologjik ndaj tij.

Mario Molla ka një biznes tek liqeni i Komanit më saktë një linjë udhëtimesh të cilën e administron vetë. Miq të biznesmenit pohojnë se kjo goditje dhe dhunë ka ardhur vetëm si pasojë e konkurrencës dhe dyshojnë se është e paguar nga “aleatë” të tjerë. Biznesmeni ka reaguar me një status në “Facebook”.

“Po me sulmojn sakatojn perulin , torturojne psikologjikisht, fizikisht e shpirterisht per mbrojtjen e trojeve tmija nga sue Arabe ksaj rradhe me investime shkatrrimit .
Policia (me urdher te atyre qe na ben shtet islamik) Haxhi Bardhi me kompani financuar nga grupe islamike tentojn liqenin e Komanit !
Jan po ata qe paguan banoret per prishjen e ylberit shumengjyresh ne ishullin e paqes vene nga kisha katolike ne vitin 2002 , jan po ata qe po kembengulin me cdo kusht konvertimin tim per se gjalli , gje e cila nuk do mdodhi .
Uniforma pa emer me makina te policise ne digen e Komanit . Urrejtje e qarte personale dhe ndonje bakshish i majm per lta kriminela qe duan te mbjellin krim me cdo kusht , dhe me duan ne lojen e tyre ne kte pike strategjike levizjesh droge dhe armesh siç vazhdon nga 97 e ktej , personi grua e jo Burr qe me qelloj pas shpine, burracak i pabese , e beri nen prezencen e 30 shokve te tij nga frika e shikimit Gjergj , Shqiptar , autokton , i besimit Krishtit ringjallur mbret si i vetmi. Kleri ktolik dhe ata te cilet besojne ne Jezusin e ringjallur kerkoj mbeshtetjen tuaj , nuk i trembem djallit e se keqes por nuk do mbaj gojen mbyllur e as do perulem kurr , kam urdherin e familjes Dukagjini dhe do e mbaj dersa te jap shpirt , qoshi ne dor te zotit !”,

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakFatura marramendëse e darkës së futbollistit, hani dhe pini se paguan Messi
Artikulli tjetërFoto/ Striptistet “kalben” në para pas skenave…