Ballina Aktualitet VIDEO/ Fëlliqen keq dy gratë në Tiranë, kapen duke vjedhur banane në...

VIDEO/ Fëlliqen keq dy gratë në Tiranë, kapen duke vjedhur banane në treg. Ja ku i fshehin

Vjedhjet ndonjëherë ndodhin edhe nga ato persona që e presim më pak.

Në rrjetet sociale është publikuar një video ku duken momentet kur dy gra kanë vjedhur banane në një dyqan fruta-perimesh në Tiranë.

Por ato kanë harruar një detaj, duke mos qenë hajdute profesioniste, nuk kanë qenë në dijeni të kamerave të sigurisë së biznesit dhe janë lehtësisht të identifikueshme fytyrat e tyre.

Për të mos u humbur!

Gratë bëjnë kërdinë duke vjedhur banane në Tiranë. Video thjesht e paparë!

Posted by JETA OSH QEF on Tuesday, August 7, 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook