Ballina Kronike VIDEO/ The Sun publikon pamjet: Ja çfarë bëjnë gangsterët shqiptarë në qelitë...

VIDEO/ The Sun publikon pamjet: Ja çfarë bëjnë gangsterët shqiptarë në qelitë e burgjeve në Britani

SHPËRNDAJE

Në Britaninë e Madha ka një numër të konsiderueshëm emigrantësh shqiptarë.

I konsiderueshëm është gjithashtu dhe numri i shqiptarëve që vuajnë dënimet në qelitë e burgjeve britanike.

Prestigjozja britanike “The Sun” ka publikuar një video, në të cilën shihen disa të burgosur të bandës shqiptare “Hellbanianz” duke tymosur hashash brenda qelive të burgut.

Pamjet e janë postuar dhe nga vetë grupi në rrjetet sociale, ndërsa në sfond dëgjohet muzikë Hip Hop shqiptare.

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakLionel Messi ka “armiq” në Argjentinë, copëtohet statuja e e tij
Artikulli tjetër“Ky i vogli, kryetar i PD-së , përjashtohet nga faji”, Majlinda Bregu akuzon Bashën