Ballina Aktualitet VIDEO/ “Ti q* robt mu në p*** ty”, 20-vjeçarja shan keq të...

VIDEO/ “Ti q* robt mu në p*** ty”, 20-vjeçarja shan keq të moshuarën në Tiranë, shokohen pasagjerët

Kemi dëgjuar shpesh raste ku kryesisht gjyshërit tanë ankohen se brezi ynë nuk ka edukatë dhe po rritet me “zakonet” më të këqija të shoqërisë shqiptare.

Këto shprehje të gjyshërve tanë mund të qëndrojnë pjesërisht si të vërteta, pasi ka plot të rinj të kulturuar, inteligjentë dhe të respektueshëm.

Por nëse dalim në “anën e errët” të shoqërisë shqiptare, do të shohim që ka një numër të madh të rinjsh që nuk kanë as respektin më minimal për më të moshuarit.

Dhe kjo gjë vërtetohet nga një video e shpërdarë në rrjetet sociale, e regjistruar në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, ditën e sotme.

Rreth orës 9 të mëngjesit, pasagjerët e kësaj linje kanë mbetur të shtangur, pasi janë bërë dëshmitarë të një ngjarje të shëmtuar.

Protagoniste është bërë një vajzë 20-vjeçare dhe një grua e moshuar. Kjo e fundit i kërkoi të resë që të mbante pakëz qetësi, duke qenë se ndodheshin në një ambjent publik.

Kaq ka mjaftuar që vajza të shpërthejë në ofendime dhe në sharje banale nga më ekstremet ndaj të moshuarës, si të ishte ndonjë “djalë haram”

“Kush jam unë eee…mos më ngri nervat, kaq! Mos më trego mua kafshën se i q* robt mu në p*dh, asaj dhe kush e ka bërë atë”, i ka thënë vajza të moshuarës.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook