Ballina Kronike Vlorë – Hidhet nga pallati 55 vjeçari, gjen vdekjen e menjëhershme

Vlorë – Hidhet nga pallati 55 vjeçari, gjen vdekjen e menjëhershme

SHPËRNDAJE

 

Një 55 vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia 2”, në qytetin e Vlorës, rreth orës 10:40.

Nga burimet policore mësohet se viktima ka vepruar në kushte depresioni, dhe kurohej prej vitesh.

Bëhet fjalë për shtetasin F.Ruci, i cili jetonte bashkë me motrën e tij, por që në momentin e ngjarjes ka qenë vetëm në banesë.

Ndërkohë grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proçeduriale.

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakVeliaj ironizon Bashën: Edhe po nuk e votoi Tirana, Lulin e pret Holanda
Artikulli tjetërDoni të dilni me sukses në provime? Ja ushqimet që duhet të konsumoni