Ballina Kronike Vlorë – Hidhet nga pallati 55 vjeçari, gjen vdekjen e menjëhershme

Vlorë – Hidhet nga pallati 55 vjeçari, gjen vdekjen e menjëhershme

 

Një 55 vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia 2”, në qytetin e Vlorës, rreth orës 10:40.

Nga burimet policore mësohet se viktima ka vepruar në kushte depresioni, dhe kurohej prej vitesh.

Bëhet fjalë për shtetasin F.Ruci, i cili jetonte bashkë me motrën e tij, por që në momentin e ngjarjes ka qenë vetëm në banesë.

Ndërkohë grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proçeduriale.