Kryeministri i vendit, e ka nisur ditën sot me një foto në Facebook nga Mali i Tomorrit, duke e cilësuar si vend me pamje spektakolare.

Kreu i Qeverisë thotë se ky vend është vizituar nga 160 mijë turistë vendas e të huaj gjatë vitit 2017.

Dhe duke u ndalur kështu tek shifrat e turizmit, kryeministri Rama ashtu si çdo mëngjes u uron një “ditë të mbarë” ndjekësve të tij në rrjetin social “Facebook”.
“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë spektakël nga Mali i Tomorrit, vizituar nga 160 mijë turistë vendas e të huaj gjatë vitit 2017, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan kryeministri Edi Rama, teksa publikon foton në rrjetin social “Facebook.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook