Ballina Bota ⁠⁠⁠⁠⁠VIDEO/ Pamjet për herë të parë brenda “Kullës së ferrit” në Londër,...

⁠⁠⁠⁠⁠VIDEO/ Pamjet për herë të parë brenda “Kullës së ferrit” në Londër, rritet bilanci i viktimave

[arve url=”http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/06/2017-06-19-06-46-33.mp4″]

“Kulla e Ferrit” sjell viktima të tjera. Disa ditë pas ngjarjes së rëndë ku një ndërtesën gjigande 27 katëshe në perëndim të Londrës u përfshi në flakë.Çdo ditë e më shumë rritet bilanci viktimave. Deri tani numri i të vdekurve ka shkuar në 79, ndërsa numri i personave të zhdukur është 30.

Teksa çdo ditë vijojnë kërkimet dalin fotot e para dhe videoja e parë nga kulla famëkeqe. E cila është djegur thuajse plotësisht. 

no images were found