Ballina Bota ⁠⁠⁠⁠⁠VIDEO/ Pamjet për herë të parë brenda “Kullës së ferrit” në Londër,...

⁠⁠⁠⁠⁠VIDEO/ Pamjet për herë të parë brenda “Kullës së ferrit” në Londër, rritet bilanci i viktimave

SHPËRNDAJE

[arve url=”http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/06/2017-06-19-06-46-33.mp4″]

“Kulla e Ferrit” sjell viktima të tjera. Disa ditë pas ngjarjes së rëndë ku një ndërtesën gjigande 27 katëshe në perëndim të Londrës u përfshi në flakë.Çdo ditë e më shumë rritet bilanci viktimave. Deri tani numri i të vdekurve ka shkuar në 79, ndërsa numri i personave të zhdukur është 30.

Teksa çdo ditë vijojnë kërkimet dalin fotot e para dhe videoja e parë nga kulla famëkeqe. E cila është djegur thuajse plotësisht. 

no images were found

 

 

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakFushata/ Basha: Republika e Re do të sjelli kapitenët e ekonomisë së huaj në Tiranë
Artikulli tjetërKampionët e Shqipërisë përballen “më të fortët” e Moldavisë, hidhet shorti i Champions League