Ballina Bota 3-vjeçarja që flet me shoqen imagjinare në telefon, videoja që do ju...

3-vjeçarja që flet me shoqen imagjinare në telefon, videoja që do ju shkrijë së qeshuri

Një video gazmore ka bërë xhiron e rrjetit.

Bëhet fjalë për një vajzë 3-vjeçare që flet në telefon me një shoqe imagjinare.

Mënyra se si vogëlushja Daisy Haely flet në telefon do t’ju shkrijë së qeshuri dhe do t’u ndryshoj humorin nëse keni pasur një ditë të ngjeshur.