Ballina Kryesore Afërdita Dreshaj zbulon makinën e saj të re, shikoni çfarë “bishe” luksoze...

Afërdita Dreshaj zbulon makinën e saj të re, shikoni çfarë “bishe” luksoze drejton bukuroshja

SHPËRNDAJE

Një nga këngëtaret e njohura shqiptare, Afërdita Dreshaj vijon të zejë faqet e para me postimet që bën në rrjetet sociale. Kësaj rradhe jo për trupin e saj po për jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto pranë makinës së saj. Një makinë të cilën mund ta konsiderosh goxha luksoze, një ferrari. 

Dreshaj e cila ishte e veshur me atlete dhe tuta sportive duket mjaft bukur dhe sportive gjithashtu.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakGramoz Ruçi kryetar Kuvendi, ky është qëndrimi që do mbajë PD në seancë
Artikulli tjetërFOTO EKSKLUZIVE/ 20 vjetori i “Opinion”, me kë e kaloi natën Fevziu pas ceremonisë në sheshin “Nënë Tereza”