Ballina Kryesore Basha mbledh aleatët në selinë blu, zbulohet data se kur do të...

Basha mbledh aleatët në selinë blu, zbulohet data se kur do të zhvillohet protesta e opozitës

Kryedemokrati Basha ka mbledhur në selinë blu aleatët parlamentarë për datën dhe detajet e protestës opozitare.

Në takimin e mbajtur gjatë orës 10:00, Basha ka thirrur edhe kreun e Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka.

Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se protestat e opozitës do të nisin në datën 27 Janar.

Mësohet se vendimi është marrë gjatë takimit të mbrëmshëm mes Bashës, Kryemadhit dhe Vasilit.

Në takim kanë qenë të pranishëm edhe dy nënkryetarët e PD-së, Edmond Spaho dhe Edi Paloka, Sekretari i Përgjithshëm Arben Ristani dhe Sekretari Organizativ, Eno Bozdo.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se dy forcat politike më të mëdha opozitare PD dhe LSI do të zhvillojnë takime në rrethe deri në 12 Janar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprak“Trima” përballë amerikanëve, dhe të dhje*ë përballë “mullixhinjve”
Artikulli tjetërQëlloi veten aksidentalisht me armë në kokë, ndërron jetë në spital 20-vjeçari nga Fieri (Emri)