Ballina Kryesore Basha takon sot aleatët, ja vendimi i rëndësishëm që pritet të marrë

Basha takon sot aleatët, ja vendimi i rëndësishëm që pritet të marrë

Kanë dalë të tjera detaje nga takimi i kreut të PD, Lulzim Basha me nënkryetarët e partisë, Edi Paloka, Edmond Spaho, sekretarin e përgjithshëm Arben Ristani si dhe sekretarin organizativ Eno Bozdo.

Burime nga PD bëjnë të ditur se është vendosur që sot në orën 10:00 të paradites, Basha do të zhvillojë një takim tjetër me aleatët parlamentarë për të përcaktuar datën e protestës opozitare

Në takimin që do të zhvillohet sot, Basha ka thirrur edhe kreun e Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka.

Gajtë ditës së djeshme, Basha zhvilloi një takim në selinë e PD edhe me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi si dhe me Petrit Vasilin, i cili zgjati rreth 1 orë e 30 minuta.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakAkulli i shërbyer nëpër lokale, një rrezik serioz për shëndetin
Artikulli tjetërEMRAT/ Zbardhnin Tiranën me kokainë, në pranga 5 shpërndarësit. Ja si u zbulua grupi dhe zonat ku vepronin