Ballina Kryesore Befason moti, temperatura të paqëndrueshme? Ja si parashikohet koha për nesër

Befason moti, temperatura të paqëndrueshme? Ja si parashikohet koha për nesër

Meteorologët kanë parashikuar se temperaturat për ditën e nesërme do të jenë normale, ku vlerat minimale do të jenë 9 gradë celcius dhe ato maksimale 18 gradë. 

Temperatura pak të pazakonta për ditët që lamë pas dhe për stinën që jemi.

Sipas meteorologëve dita e shtunë do të ketë mot të vranët por që nuk do të ketë reshje shiu.

Pritet që të kenë një ulje të lehtë të temperaturave në dy skajet e vendit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook