Ballina Galeri Ça i mëson këtij brezi? Ja si tallet Ermal Mamaqi me bodybuilder-en...

Ça i mëson këtij brezi? Ja si tallet Ermal Mamaqi me bodybuilder-en seksi shqiptare

Picture 1 of 10

Moderator dhe jo vetëm, Ermal Mamaqi ironizon qëndrimin e kampiones së bodybuilderit Dorina Mema.

Ai poston në instagram foto ilustruese ku tregon se si duhet të qëndrojnë njerëzit në lokal, të cilën e krahason me qëndrimin e bukuroshes.

“Zbatoni rregullat e qëndrimit në lokal. 

Ça i mëson ktij brezi @dorinamema_official ?”, shkruan Ermal Mamaqi përkrah fotos.

Dorina Mema përflitet shumë për format e saj të tonifikuara, ku mbetet shembull i vajzave për përkujdesin fizik ndaj trupit. Ajo ka qenë pjesë e “Dancing with the Stars Albania”, dhe  kampione e “Bodybuilding”. Gjithashtu poston herë pas here foto të saja në rrjetet sociale ku shihet se bën dhe një jetë mjaft luksoze.  

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakNervozohet shqiptari, kontrolli rutinë nga policia italiane i gjen drogën e fshehur në …
Artikulli tjetërAkuzat e rënda të deputetit të PD, ky është ideatori dhe ekzekutori