Ballina Kryesore “I dashur Lulzim, çoje PD-në tek Check Up-i i Ramës”, ish-deputeti demokrat...

“I dashur Lulzim, çoje PD-në tek Check Up-i i Ramës”, ish-deputeti demokrat ironizon Bashën

SHPËRNDAJE

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon me ironitë e tij ndaj kryetarit aktual të PD, Lulzim Basha.

I dashur Lulzim, çoje PD-në tek Check Up i Ramës”, është “këshilla” që Patozi i jep kryedemokratit Basha.

Statusi i plotë
ÇOJE PD-në TEK CHECK UP-i i RAMËS

I dashur Lulzim,

Ka vetëm një mënyrë për të dalë me sukses kjo analiza, që ke shpallur se po bëhet në Partinë Demokratike, pas fitoreve të njëpasnjëshme në zgjedhje.

Jepja më mirë ta bëjë Vilma Nushi, e cila ka marrë konçensionin e “check up-it”.
E para, ta bën shpejt, e dyta, ta bën falas, e treta, ta nxjerr si ta duash vetë, por më kryesorja është se ta njeh edhe qeveria.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakMish pule me jogurt të cilin duhet patjetër ta provoni!
Artikulli tjetërVIDEO/ Shkatërroi biznesin me sëpatë në Laprakë, policia jep detaje për ngjarjen