Ballina Kryesore Detaji që iu shpëtoi të gjithëve. Pse Getoarit i humbi buzëqeshja natën...

Detaji që iu shpëtoi të gjithëve. Pse Getoarit i humbi buzëqeshja natën e martesës? (Foto)

SHPËRNDAJE

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin dy ditë më parë e ka hedhur edhe moderatorja Marina Vjollca dhe reperi i “Babastar”, Getoar Selimi

Por ajo çfarë ra në sy është fakti se gjatë dasmës Getoari nuk qeshi asnjëherë.

Në asnjë foto nuk u pa i qeshur por me hijen e një burri të rëndë, ndryshe Marina që dukej më e lumtur se kurrë.
Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakFOTO/ Jeni kuriozë? Ja kush e priti buqetën e Marina Vjollcës
Artikulli tjetërParashikimi i motit për ditën e sotme, kur priten reshjet e shiut dhe sa do të jenë temperaturat