Ballina Kryesore Detaji që iu shpëtoi të gjithëve. Pse Getoarit i humbi buzëqeshja natën...

Detaji që iu shpëtoi të gjithëve. Pse Getoarit i humbi buzëqeshja natën e martesës? (Foto)

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin dy ditë më parë e ka hedhur edhe moderatorja Marina Vjollca dhe reperi i “Babastar”, Getoar Selimi

Por ajo çfarë ra në sy është fakti se gjatë dasmës Getoari nuk qeshi asnjëherë.

Në asnjë foto nuk u pa i qeshur por me hijen e një burri të rëndë, ndryshe Marina që dukej më e lumtur se kurrë.