Ballina Kryesore Dita e Verës, Rama uron festën me këto pamje (Foto)

Dita e Verës, Rama uron festën me këto pamje (Foto)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një urim për Ditën e Verës.

Kreu i Qeverisë ka zgjedhur që këtë festë ta urojë me pamje nga Elbasani, i cili ditën e sotme kthehet në “kryeqytetin” e Shqipërisë.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë pamje diellore nga Elbasani ju uroj GËZUAR DITËN E VERËS 🌼”, shkruan Rama në “Facebook”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook