Ballina Kryesore Do mbeteni pa fjalë! Shihni si dukeshin Meta e Kryemadhi 25 vjet...

Do mbeteni pa fjalë! Shihni si dukeshin Meta e Kryemadhi 25 vjet më parë, kur rrinin krah Fatos Nanos e figurave të PS (VIDEO)

Kjo video është publikuar në YouTube nga “Fressh Voice”.

Aty shihet një kongres i Forumit Rinor Euro-Socialist dy dekada më parë.

Pjesë e tij ishin figurat e njohura të Partisë Socialiste dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erjon Braçe, Pandi Majko, Fatos Nano etj.