Ballina Kryesore E ftova për një natë seksi dhe përfunduam të martuar, tregon sekretin...

E ftova për një natë seksi dhe përfunduam të martuar, tregon sekretin aktorja shqiptare

Rudina Dembacaj është njëra nga aktoret më të njohura shqiptare të humorit.

Gjatë karrierës së saj ajo ka qënë pjesë e stafit “Portokalli”, më pas ka kaluar në “Al Pazar”, ku ka fituar tepër fansa.

Tashmë ka kaluar në rolin e moderatores me një emision të sajin që quhet “Mos i fol shoferit”, ku interviston shumë emra të njohur të artit dhe politikës.

Related image

Së fundmi ka folur për jetën e saj private. E njohur si femër me mendje të hapur, ajo ka folur për marrëdhënien me bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë, Viktorian.

Aktorja për herë të parë ka treguar se e ftoi për një natë seksi në shtëpi, ndërsa përfundoi e martuar me bashkëshortin, Aleksin.

“Aleksi nuk po fliste dhe ishte një moment heshtjeje. Prandaj unë i thashë: Do vish tek shtëpia ime, por nesër nuk dua të m’i biesh telefonit. Nuk kam nerva për lidhje serioze”, rrëfen Rudina.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook