Ballina Kryesore EKSKLUZIVE/ Fotot pas mesnate, Ilda Bejleri kapet “mat” me deputetin më të...

EKSKLUZIVE/ Fotot pas mesnate, Ilda Bejleri kapet “mat” me deputetin më të ri të PD-së

Ilda Bejleri është një ndër femrat më seksi të gazetarisë sportive shqiptare. Dhe për shkak të bukurisë së saj, ajo ka qenë gjithmonë në vëmendje të medias e shtypit rozë.
Por ndryshe nga sa jemi mësuar, që të lexojmë për ngacmimet apo lidhjet e saj me futbollistë të ndryshëm, kësaj here “DuaLajm.com” sjell ekskluzivisht disa foto që faktojnë se Ilda Bejleri nuk ka miqësi vetëm në sport por edhe në rradhët e politikës.

Paparaci i “DuaLajm.com” ka fiksuar dje gazetaren seksi në shoqërinë e deputetit më të ri demokrat të Kuvendit, Klevis Balliun, djalin e botuesit të njohur të gazetës 55, Fahri Balliu.

Ata janë fotografuar pak minuta pas mesnate, fill pasi kanë dalë nga ambientet e një prej restoranteve me famoze në Tiranë “Padam”, shumë pranë godinës së kryeministrisë.

DuaLajm.com” ka mësuar se pas festës së organizuar nga gazetari Blendi Fevziu me rastin e 20 vjetorit të “Opinion”, ku të ftuar ishin edhe Ilda Bejleri e Klevis Balliu, të dy, në shoqërinë edhe të miqve të tjerë i janë drejtuar barit të këtij restoranti ku kanë kaluar të paktën rreth dy orë.

Mandej rreth orës 00:20 të mëngjesit të sotëm, Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu kanë lënë miqtë e tyre në tavolinë, duke u larguar me makinën e deputetit demokrat.

Deputeti i PD, Klevis Balliu
Ilda Bejleri dje në 20 vjetorin e “Opinion”