Ballina Kryesore EKSKLUZIVE/ Fotot pas mesnate, Ilda Bejleri kapet “mat” me deputetin më të...

EKSKLUZIVE/ Fotot pas mesnate, Ilda Bejleri kapet “mat” me deputetin më të ri të PD-së

SHPËRNDAJE

Ilda Bejleri është një ndër femrat më seksi të gazetarisë sportive shqiptare. Dhe për shkak të bukurisë së saj, ajo ka qenë gjithmonë në vëmendje të medias e shtypit rozë.
Por ndryshe nga sa jemi mësuar, që të lexojmë për ngacmimet apo lidhjet e saj me futbollistë të ndryshëm, kësaj here “DuaLajm.com” sjell ekskluzivisht disa foto që faktojnë se Ilda Bejleri nuk ka miqësi vetëm në sport por edhe në rradhët e politikës.

Paparaci i “DuaLajm.com” ka fiksuar dje gazetaren seksi në shoqërinë e deputetit më të ri demokrat të Kuvendit, Klevis Balliun, djalin e botuesit të njohur të gazetës 55, Fahri Balliu.

Ata janë fotografuar pak minuta pas mesnate, fill pasi kanë dalë nga ambientet e një prej restoranteve me famoze në Tiranë “Padam”, shumë pranë godinës së kryeministrisë.

DuaLajm.com” ka mësuar se pas festës së organizuar nga gazetari Blendi Fevziu me rastin e 20 vjetorit të “Opinion”, ku të ftuar ishin edhe Ilda Bejleri e Klevis Balliu, të dy, në shoqërinë edhe të miqve të tjerë i janë drejtuar barit të këtij restoranti ku kanë kaluar të paktën rreth dy orë.

Mandej rreth orës 00:20 të mëngjesit të sotëm, Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu kanë lënë miqtë e tyre në tavolinë, duke u larguar me makinën e deputetit demokrat.

Deputeti i PD, Klevis Balliu
Ilda Bejleri dje në 20 vjetorin e “Opinion”

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakVasili zbulon se si do të votojë LSI për Qeverinë “Rama 2” dhe Gramoz Ruçin si kryetar Kuvendi
Artikulli tjetërKëto janë frutat dhe perimet më të shëndetshme të shtatorit