Ballina Kryesore EMRI/ Kush është shtatzëna që vdiq në maternitet. Shpëton foshnja (FOTO)

EMRI/ Kush është shtatzëna që vdiq në maternitet. Shpëton foshnja (FOTO)

SHPËRNDAJE

“DuaLajm.com” mëson detaje të reja rreth ngjarjes tragjike që ndodhi mesditën e sotme ku humbi jetën në maternitet një 28-vjeçare gjatë lindjes.

Sipas të dhënave paraprake referuar burimeve nga Spitali i Vlorës, e reja humbi jetën pas një ataku kardiak në momentin e lindjes.

“DuaLajm.com” mëson se viktima është Elda Beqo, 28-vjeçe, banuese në Vlorë, nënë e një fëmije të mitur.

Nga burime zyrtare policore bëhet me dije se për fat të mirë foshnja arriti të shpëtonte. Në fotot e siguruara nga “DuaLajm.com” shihet e ndjera 28-vjeçare bashkë me djalin e saj dhe në një foto tjetër me bashkëshortin e saj.

 

 

 

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakGeti shfrytëzon momentin, egërsohet dhe i “ngul dhëmbët” Marinës në sallë (Video)
Artikulli tjetërMustafa Nano vjen me një tjetër provokim: Konvertimi i shqiptarëve në fenë islame ka qenë një proçkë e madhe