Ballina Aktualitet Festa e Kurban Bajramit/ Nëna e Sokol Olldashit mesazh të ndjerë për...

Festa e Kurban Bajramit/ Nëna e Sokol Olldashit mesazh të ndjerë për të birin: Fjalët nuk e thajnë lotin e shpirtit për ty

Kur të gjithë besimtarët kremtojnë festën e shenjtë të Kurban Bajramit, nëna e Sokol Olldashit ka kujtuar djalin e saj me një mesazh prekës.

Nëpërmjet një statusi të ndjerë në faqen e saj në Facebook, Kozeta Mamaqi shkruan se ish-deputeti i ndjerë i mungon të gjithëve, dhe dhimbjen që ndjen për të nuk e thajnë as lotët e shpirtit.

Më tej, ajo shkruan se në këtë festë Bajrami, ndezi një cigare tek varri i tij.

“Vitet ikin Koli na mungon të gjithëve …Ikja e tij bëri dëm,dëm që nuk riparohet ..fjalët nuk e thajnë lotin e shpirtit për të …në këtë festë Bajrami unë e ndeza një cigare aty ,bashkë me buqetën me lule për të gjithë ju miq…Lulzim Konci”, shkruan ajo.

Kujtojmë që ish-deputeti i PD-së, Sokol Olldashi humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti automobilistik 4 vite më parë.

Ish-deputeti kaubojs del kundër Finos: Presidenti i FSHF do të ndihmojë Ramën në baste

Tragjedi/ Krim i dyfishtë në Vlorë, vriten me armë zjarri të rinjtë (Emrat)

Kryemadhi: 27 janari do të jetë vetëm fillimi i përfshirjes së Shqipërisë nga…

VIDEO/ Opozita braktis Kuvendin, Basha tone të larta gjatë seancës parlamentare

VIDEO/ Tension në Kuvend, Basha dhe demokratët e tjerë bllokojnë foltoren

Berisha sulmon Ramën: Të miratojmë rezolutën e “llum kazanit”, duhet të dënojë…

Basha: Rama po tenton të mbrojë peshqit e mëdhenj por…

Grabitja te Hipoteka, Posta reagon pas verdiktit të policisë: Nuk jemi grabitur ne, por

“Burrat dhe gratë në kërkim të paqes”, Meta përshëndet mesazhin e Papa Françeskut

Pasi u nda nga e dashura, elbasanlliu i bën “gjëmën” 27-vjeçares (Emri)

Artikulli paraprakRecetë Gatimi/ Hasude me Arra
Artikulli tjetërMbulimi i monumentit të Skënderbeut/ Reagon myftiu i Tiranës: Ja si qëndron e vërteta. Më kërcënuan me jetë