Ballina Kryesore Fiter Bajrami, Rama uron besimtarët myslimanë me këto pamje (FOTO)

Fiter Bajrami, Rama uron besimtarët myslimanë me këto pamje (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit.

Kreu i Qeverisë ka zgjedhur pamje të Xhamisë së Namazgjasë, e cila sipas tij është drejt përfundimit, për të uruar besimtarët myslimanë.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN 🙏”, shkruan Rama në mesazhin e tij të urimit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook