Ballina Kryesore FOTO/ “Ajo që pritej ndodhi”, Policia e Shtetit ‘ndjek’ moderatorin e njohur...

FOTO/ “Ajo që pritej ndodhi”, Policia e Shtetit ‘ndjek’ moderatorin e njohur shqiptar

Moderatori dhe këngëtari i njohur Turjan Hyska priste që një ditë të “ndiqej” nga Policia e Shtetit.

Në të vërtëtë, Turi nuk ka bërë asgjë në kundërshtim me ligjin dhe bëhet fjalë për një ndjekje ndryshe të policisë.

Faqja zyrtare e Policisë së Shtetit i ka bërë “follow” Turit në profilin e tij zyrtar në Instagam.

“Ajo që pritej ndodhi”, shkruan moderatori i njohur në një screenshot të publikuar prej tij në InstaStory.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook