Ballina Kryesore FOTO/ Befason “Lali Eri”, lë pa fjalë jurinë e “Dance With Me”...

FOTO/ Befason “Lali Eri”, lë pa fjalë jurinë e “Dance With Me” me performancën e tij

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ishte nata finale e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”, ku i ftuar special ka qenë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Moderatorja e spektaklit, Alketa Vejsiu, pas një interviste të shkurtër, ftoi kryebashkiakun të kërcente.

Veliaj jo vetëm që nuk ka nguruar, por i befasoi të gjithë me performancën e tij.

Anëtarët e jurisë e komplimentuan për performancën e dhuruar kryebashkiakun e kryeqytetit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookQosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprak“Whatsapp” del jashtë përdorimit për këto modele telefonash në datën…
Artikulli tjetër41 vite pa gjumë! Shkenca mbetet pa fjalë – A mund të quhet kjo një mrekulli?