Ballina Galeri FOTO/ Cardi B-s nuk i intereson nëse e ke parë të zhveshur...

FOTO/ Cardi B-s nuk i intereson nëse e ke parë të zhveshur – Reperja e di shumë mirë sa seksi është

Disa muaj më parë Cardi B u shpall si reperja e parë që ka ngjitur e vetme toplistat botërore.

Ajo ka arritur të ngjisë toplistën në “billboard” me këngën e saj ‘Bodak Yellow’.

Fansat e Cardi B kanë komentuar paraqitjen e saj së fundi në një video. 25-vjeçarja është emëruar nga mediat sociale si gruaja e paidentifikuar e cila po ecën e vetme në karrierë, kjo dhe falë pamjes së saj shumë seksi.

Klipi 15 sekondash tregon një grua me një tatuazh shumë i madh, i ngjashëm me atë që Cardi ka në kofshën e saj të sipërme.

Dhe disa njerëz dukeshin mjaft të prirur për të përhapur videon në internet. Por si reagon Cardi?

Artistja i përkujtoi tifozët e saj se, në rast se dikush e ka harruar, ajo më parë ishte një striptiste, kështu që njerëzit e kanë parë atë të zhveshur më parë. Në fakt, thotë ajo, mund të gjesh videot e vallëzimit të saj lakuriq në YouTube tashmë. “Njerëzit vazhdojnë të postojnë videot e mija nudo sikur nuk isha striptiste më parë,” shkruante reperja në Twitter.

Picture 1 of 17

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook