Ballina Bota FOTO/ E pabesueshme por e vërtetë! Dua Lipa bie në dashuri me…

FOTO/ E pabesueshme por e vërtetë! Dua Lipa bie në dashuri me…

Dua Lipa është duke kaluar disa nga momentet më të mira të jetë së saj.

Së fundi këngëtarja shqiptare po qëndron në Singapor ku edhe po mbajë koncerte nga turneu i saj botëror.

Dua ka shpërndarë disa foto në rrjetin e saj social “Facebook” ku shihen disa momente gjatë koncertit me mbishkrimin: “Singapore, kam rënë në dashuri me ty. Faleminderit”

Mesa duket këngëtarja shqiptare është duke shijuar ato shumë punë dhe aktivitete që po i zhvillon në Singapor.

Picture 1 of 11

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook