Ballina Kryesore FOTO/ Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme, 12...

FOTO/ Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme, 12 shtator 2017

SHPËRNDAJE

Këto janë titujt kryesorë të disa prej gazetave për ditën e sotme, e martë shtator 2017


Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Vendimin do e marrim me popullin”, LSI i përvishet Ballës: Zgjidhja për importin e plehrave është …

Paralajmërimi i fortë i Trump: Nëse s’kemi rrugëdalje, shkatërrojmë totalisht Korenë e Veriut

Ambasada e SHBA ka një super lajm për shqiptarët: Mos e humbisni këtë mundësi!

VIDEO/ Fjalimi frymëzues i Ben Blushit që mediat shqiptare nuk e transmetuan kurrë

Bes Kallaku turpëron Ermal Mamaqin: Zarfin tënd për dasmën ende nuk e kam gjetur…(FOTO)

VIDEO/ “Kaubojsi” feston 42-vjetorin: Kam një dedikim për mamin, gruan dhe fëmijët…

Topalli paralajmëron Bashën: Ti të fyen inteligjencën, Jozefina nuk bën hapa prapa!

Basha flet prerazi: Marrëveshja me Ramën ka vdekur me kohë

Kapet kamion me drogë në portin e Vlorës, kishte destinacion Italinë

FOTO/ “Pijanec që shitej për një boçe raki”, ky është gazetari që po shan hapur Dritëro Agollin

Artikulli paraprakHoroskopi për ditën e sotme 12 shtator 2017. Shenja që favorizon beqarët, ja kush do kalojë momente të trazuara
Artikulli tjetërNgjela: Mua nuk më bën kush ministër, ja pse e sulmoj Ramën