Ballina Kryesore FOTO/ Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme, 12...

FOTO/ Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme, 12 tetor 2017

Këto janë titujt kryesorë të disa prej gazetave për ditën e sotme, e enjte, 12 tetor 2017

Punonin si prostituta në lokalin e natës, ndalohen nga policia 8 shqiptare dhe 3 serbe

Meta pret trupin diplomatik në Tiranë: Integrimi në BE, do të ishte një ngjarje historike…

FOTO/ 23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të Vangjush Dakos

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për qytetin e Kukësit, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pse më ngacmove motrën”, shqiptari vret bashkëatdhetarin, gjykata…

Policia jep detaje rreth arrestimit të Gazmir Xhurxhit, mori 17 milionë duke…

HARTA/ Publikohet lista me “100 Fshatrat Turistike”, spikat Lazarati

Ndahet nga jeta Jonuz Musliu, Meta shpreh ngushëllime

Ndarja nga jeta e komandanti të njohur kosovar, Luan Rama ngushëllime familjarëve

Bënte kërdinë duke vjedhur, arrestohet “skifteri” në Berat

Artikulli paraprakRecetë Gatimi/ Qofte me djathë dhe patate
Artikulli tjetërFaza e re e dialogut Prishtinë-Beograd – flet Federica Mogherini