Ballina Aktualitet FOTO/ “Kumbari” shqiptar hedh foto me mace në Instagram, ja mesazhi që...

FOTO/ “Kumbari” shqiptar hedh foto me mace në Instagram, ja mesazhi që përcjell

Të gjithë e kemi parë filmin ose kemi dëgjuar e lexuar për “Kumbarin”.

“Godfather” është një nga filmat më të njohur të kinematografisë klasike amerikane dhe në të flitet për kryetarin e një familjeje kriminele në Nju Jork, dhe djalin e tij që merr përsipër punët e familjes.

Por, ajo që bie në sy në film është macja e shefit të familjes mafioze. Mirëpo mesa duket edhe në Tiranë e kemi një “Godfather” (kur vjen puna te macja kuptohet). Presidenti Meta ka publikuar një foto me macen e tij , Sasha, ku duket njëlloj si “Kumbari”.

Ai përshëndet Ermal Mamaqin me shkrimin krahas fotos, si dhe të gjithë ndjekësit e tij.

 

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakFOTO/ Policja më seksi në botë! Ditën në punë, natën…
Artikulli tjetërLirohet Orest Sota, por i duhet të…