Ballina Kryesore FOTO/ Kush këndoi në dasmën e Marinës dhe Getoarit

FOTO/ Kush këndoi në dasmën e Marinës dhe Getoarit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi celebruan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve VIP dëshmitarë.

Qysh në nisje të dasmës atmosfera u ndez dhe të gjithë janë çuar të kërcejnë. Në fillim dasma u hap nga çifti me këngën e Rihannës “Love on the brain” e më pas ka qenë radha e këngëtarëve kosovarë të performonin live.

I pari që këndoi ishte Shkëlzen Jetishi. Më pas rradha i erdhi grupit NRG Band që i dha më shumë ritme moderne dasmës.

Rreth orës 00:20 minuta stafeta i kaloi Ermal Fejzullahut i cili bëri edhe Cozman të kërcejë e ta djegë atmosferën.