Ballina Kryesore FOTO/ Kush këndoi në dasmën e Marinës dhe Getoarit

FOTO/ Kush këndoi në dasmën e Marinës dhe Getoarit

SHPËRNDAJE

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi celebruan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve VIP dëshmitarë.

Qysh në nisje të dasmës atmosfera u ndez dhe të gjithë janë çuar të kërcejnë. Në fillim dasma u hap nga çifti me këngën e Rihannës “Love on the brain” e më pas ka qenë radha e këngëtarëve kosovarë të performonin live.

I pari që këndoi ishte Shkëlzen Jetishi. Më pas rradha i erdhi grupit NRG Band që i dha më shumë ritme moderne dasmës.

Rreth orës 00:20 minuta stafeta i kaloi Ermal Fejzullahut i cili bëri edhe Cozman të kërcejë e ta djegë atmosferën.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakFOTO+VIDEO/ Shihni çfarë mban Rama brenda zyrës së tij në kryeministri
Artikulli tjetërVIDEO/ E frikshme ajo që ndodhi pak orë pas hapjes së “Unazës së Madhe” në Tiranë