Ballina Kryesore FOTO/ Moderatorja e njohur “shpërthen” ndaj gazetarëve: Mjaft shpikët! Mos guxoni të...

FOTO/ Moderatorja e njohur “shpërthen” ndaj gazetarëve: Mjaft shpikët! Mos guxoni të thoni gjëra që s’kam thënë! Durimit tim i…

SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur shqiptare Einxhel Shkira ka shpërthyer ndaj mediave me anë të një statusi në profilin e saj në “Facebook”.

Ajo thekson se shumë portale dhe media kanë abuzuar e shpifur ndaj saj në lajmet që kanë publikuar.

Duke i bërë thirrje mediave që të mos shkruajnë më lajme të pavërteta, Einxhel bën me dije për të gjitha portalet se ajo nuk ka qenë e lidhur me askënd më parë dhe as tani.

Disa muaj më parë bukuroshja e ekraneve shqiptare u përfol për një lidhje mes saj dhe sulmuesit të Kombëtares, Bekim Balaj.

Por duket se një lajm i tillë është hedhur poshtë nga vetë moderatorja, përmes këtij statusi, ku mohon gjithçka.

“Gjithmonë keni abuzuar me fjalët e mia dhe i keni shtrëmbëruar si ju ka leverdisur juve, në kurriz të jetës dhe imazhit tim.. por ju them që dhe durimi ka një limit! Mos guxoni më kurrë të bëni tituj lajmesh mbi gjëra që s’i kam thënë…”, shkruan ndër të tjera bukuroshja.

Picture 1 of 12

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakFOTO/ Kjo seks-bombë është “Mbretëresha e bikini-t”, format e saj perfekte po çmendin mbarë rrjetin
Artikulli tjetër“Jeruzalemi, Donald Trump dhe politika sherrlënëse anglo-franceze”