Ballina Galeri FOTO/ Mohoi se është ndarë me djalin e Jozefina Topallit, moderatorja sportive...

FOTO/ Mohoi se është ndarë me djalin e Jozefina Topallit, moderatorja sportive befason me postimin e fundit

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati.

Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale se kjo nuk është aspak e vërtetë dhe ata vijojnë të jenë së bashku.

Gjithsesi duket se ky lajm ka dhënë efektin e vet. Eva Murati ka postuar një Instastory tjetër ku tregon se vëmendja e tepruar këto ditë i ka shërbvyer për mirë.

LEXO EDHE:  Eva Murati e thumboi, Luana Vjollca vendos pikat mbi 'i': Nëse do të garosh me mua, më thuaj. Unë tashmë...

“Plus 3000 followers për 24 orë. Definitivisht duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet hahaha”, ka shkruar ajo.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook