Ballina Kryesore FOTO/ Rama uron “mirëmëngjes” me pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit

FOTO/ Rama uron “mirëmëngjes” me pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit

Duke vijuar traditën e çdo mëngjesi, kryeministri Edi Rama i ka uruar të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë me pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit në Malësinë e Madhe.

Sipas kryeministrit Rama, falë këtyre pamjeve përrallore që gjenden vetëm pak kilometra larg Shkodrës, ka nisur të jetëzohet turizmi malor.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje përrallore nga Lepusha e Këlmendit, në Malësine e Madhe, vetëm pak kilometra larg nga Shkodra ku ka nisur të jetësohet turizmi malor, ju uroj një javë të mbarë 🌹”, shkruan Rama në “Facebook”