Ballina Kryesore FOTO/ Surpriza që trembi të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

FOTO/ Surpriza që trembi të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

SHPËRNDAJE

Afër mesnatës atmosfera në dasmën e Marinës dhe Getoarit është ndezur tej mase. “Qershia” mbi tortë ka qenë një moment i befasishëm kur teksa nusja, dhëndri e të ftuarit ishin mbledhur duke kërcyer por mes tyre kanë hyrë dy robotë gjigandë.

Disa prej të ftuarve u trembën nga “surpriza” kur robotët kanë hyrë në sallë por mandej të gjithë u familjarizuan me robotët të cilët dhuruan spektakël në dasëm.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakFOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me “TV Klan”
Artikulli tjetërFOTO+VIDEO/ Shihni çfarë mban Rama brenda zyrës së tij në kryeministri