Ballina Kryesore FOTO/ Surpriza që trembi të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

FOTO/ Surpriza që trembi të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

Afër mesnatës atmosfera në dasmën e Marinës dhe Getoarit është ndezur tej mase. “Qershia” mbi tortë ka qenë një moment i befasishëm kur teksa nusja, dhëndri e të ftuarit ishin mbledhur duke kërcyer por mes tyre kanë hyrë dy robotë gjigandë.

Disa prej të ftuarve u trembën nga “surpriza” kur robotët kanë hyrë në sallë por mandej të gjithë u familjarizuan me robotët të cilët dhuruan spektakël në dasëm.