Ballina Kryesore FOTO/ “Vaskën e mbushur plot me para”, luksi i shfrenuar i fëmijëve...

FOTO/ “Vaskën e mbushur plot me para”, luksi i shfrenuar i fëmijëve të pasur shqiptarë “merr dhenë” në mediat e tuaja

 

Fëmijët e pasur shqiptarë kanë tërhequr sërish vëmendjen e mediave të huaja.

Prestigjozja britanike, “DailyMail” ka publikuar një artikull kushtuar fëmijëve më të pasur të Shqipërisë, në fotot e postuara nga faqja “Rich Kids of Albania” në Instagram.

Mënyrat krijuese për të nxjerr në pah paratë e tyre, ku në një prej fotove shihet një vaskë e mbushur me para dhe mbi to i ulur një shqiptar, i ka bërë përshtypje medias pritanike.

“Paratë lumë, makina super të shtrenjta, ja si fëmijët e pasur shqiptarë tregojnë me lavdi pasurinë e tyre”, shkruan “DailyMail”.

Për më tepër mund të shihni dhe fotogalerinë e mëposhtme, të publikuar nga “DailyMail”.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook