Ballina Kryesore FOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me...

FOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me “TV Klan”

Dasma e Marinës dhe Getoarit ka shërbyer dhe si një mundësi për të vendosur “paqen” e përkohshme mes ty televizioneve konkurronte kombëtare, Top Channel e Tv Klan. Siç edhe shihet nga fotot e publikuara nga dasma, pronarët e gazetarët e dy TV-ve janë shkrirë bashkë në festë duke lënë mënjanë konkurrencën por më tepër edhe faktin që TV Klan i “rrëmbeu” Top Channel-it nga ekrani Marina Vjollcën.
Aleksandër Frangaj e Armand Shkullaku të TV Klan dhe Dritan Shakohoxha i Top Media-s

Ardit Gjebrea i TV Klan, Lori e Sara Hoxha të TCH në valle

Ledion Liço e Albana Osmani

Në valle Lori Hoxha, Ledion Liço ,Sara Hoxha, Aleksander Frangaj, Ardit Gjebrea, Luana Vjollca, Albana Osmani, etj