Ballina Kryesore FOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me...

FOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me “TV Klan”

SHPËRNDAJE

Dasma e Marinës dhe Getoarit ka shërbyer dhe si një mundësi për të vendosur “paqen” e përkohshme mes ty televizioneve konkurronte kombëtare, Top Channel e Tv Klan. Siç edhe shihet nga fotot e publikuara nga dasma, pronarët e gazetarët e dy TV-ve janë shkrirë bashkë në festë duke lënë mënjanë konkurrencën por më tepër edhe faktin që TV Klan i “rrëmbeu” Top Channel-it nga ekrani Marina Vjollcën.
Aleksandër Frangaj e Armand Shkullaku të TV Klan dhe Dritan Shakohoxha i Top Media-s

Ardit Gjebrea i TV Klan, Lori e Sara Hoxha të TCH në valle

Ledion Liço e Albana Osmani

Në valle Lori Hoxha, Ledion Liço ,Sara Hoxha, Aleksander Frangaj, Ardit Gjebrea, Luana Vjollca, Albana Osmani, etj

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakFOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si janë veshur
Artikulli tjetërFOTO/ Surpriza që trembi të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit