Ballina Kryesore FOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si...

FOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si janë veshur

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca dhe këngëtari më i dashur për publikun, Getoar Selimi kurorëzuan mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre në martesë duke organizuar dashurinë e tyre në një dasmën përrallore me shumë të ftuar, ku veç të afërmve nuk kanë munguar as kolegë e miqtë e tyre VIP nga të gjitha fushat.

Familja e Marinës: Luana, motra Marseda, motra e madhe Lira dhe vajzat e saj Jori, Kledisa dhe Klevisa

Luana Vjollca

“Babastars” me në krye Skivin dhe Cozman

Menaxheri “Babastars”: Dekor Sahiti dhe bashkëshortja e tij

Onat dhe e dashura Fortesa

Majk

Stresi

Motrat Lori dhe Sara Hoxha


Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku dhe Dritan Shakohoxha

Miranda dhe Dritan Shakohoxha

Ariana dhe Ermal Fejzullahu

Evi Reçi

Erion Veliaj dhe Rezarta Shkurta