Ballina Kryesore FOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si...

FOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si janë veshur

SHPËRNDAJE

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca dhe këngëtari më i dashur për publikun, Getoar Selimi kurorëzuan mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre në martesë duke organizuar dashurinë e tyre në një dasmën përrallore me shumë të ftuar, ku veç të afërmve nuk kanë munguar as kolegë e miqtë e tyre VIP nga të gjitha fushat.

Familja e Marinës: Luana, motra Marseda, motra e madhe Lira dhe vajzat e saj Jori, Kledisa dhe Klevisa

Luana Vjollca

“Babastars” me në krye Skivin dhe Cozman

Menaxheri “Babastars”: Dekor Sahiti dhe bashkëshortja e tij

Onat dhe e dashura Fortesa

Majk

Stresi

Motrat Lori dhe Sara Hoxha


Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku dhe Dritan Shakohoxha

Miranda dhe Dritan Shakohoxha

Ariana dhe Ermal Fejzullahu

Evi Reçi

Erion Veliaj dhe Rezarta Shkurta

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakVIDEO/ Kënga që hapi dasmën, kërcimi i parë i Getoarit me Marinën si burrë e grua
Artikulli tjetërFOTOT/ Dasma e Marinës dhe Getoarit bën bashkë edhe “Top Channel” me “TV Klan”