Ballina Kryesore “Fushat sportive të Lungomares gjatë dhe pas përmbytjes”, ja si i uron...

“Fushat sportive të Lungomares gjatë dhe pas përmbytjes”, ja si i uron Rama shqiptarët mëngjesin e sotëm (Foto)

SHPËRNDAJE

Teksa ka vijuar “ritualin” e tij të çdo mëngjesi, kryeministri Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarëve një ditë të mbarë përmes disa pamjeve nga fushat sportive të Lungomares.

Pamjet tregojnë fushat sportive të Lungomares në Vlorë gjatë dhe pas përmbytjeve.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto dy pamje nga fushat sportive të Lungomares në Vlorë pas aluvionit të katër netëve me parë dhe mbrëmë 🤝”, shkruan Rama në Facebook.

Kujtojmë që Vlora ishte një nga qytetet më të dëmtuara pas përmbytjeve të shkaktuara si pasojë e reshjeve të dendura që përfshinë mbarë vendin pak ditë më parë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakZhvendosja e Ambasadës Amerikane në Jeruzalem, liderët arabë paralajmërojnë Trump: Kujdes, mund të ketë pasoja të rrezikshme
Artikulli tjetërTrimëresha Mosko Xhavella dhe gratë suliote, këto heroina shqiptare me një fund tragjik