Ballina Kryesore “Jam çik tifoz, luaj çik lloto”, shihni si reagon ‘Edi Rama’ ndaj...

“Jam çik tifoz, luaj çik lloto”, shihni si reagon ‘Edi Rama’ ndaj lojtarit të bixhozit (VIDEO)

Ditën e sotme në mediat sociale ka qarkulluar një video e montuar, e cila tregonte se si kryeministri Rama iu sulej të gjithë atyre që luajnë lloto dhe bixhoz.

Por, pasi kanë kaluar disa orë nga shpërndarja e këtij materiali, ka qenë vetë kreu i qeverisë, i cili e ka postuar këtë video në llogarinë e tij në Instagram duke e shoqëruar me disa emoji.

Kjo vjen menjëherë pas deklaratave të kryeministrit Rama për mbylljen e të gjitha pikave të basteve brenda 31 dhjetorit, por kjo ide ka hasur në kundërshtime të forta në opinionin publik dhe tek vetë kompanitë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on