Ballina Kryesore “Kaldajat e shkollave si brekët e Shukriut”, djali i Berishës ironizon ngjarjen...

“Kaldajat e shkollave si brekët e Shukriut”, djali i Berishës ironizon ngjarjen e ndodhur në Bulqizë

Pas ngjarjes së rëndë të regjistruar gjatë paradites së sotme në gjimnazin e Shupenzës në Dibër, ku rreth 60 nxënës u asfiksuan për shkak të tymit të kaldajës, ka reaguar dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha.

Me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook”, Shkëlzen Berisha ka përdorur nota ironike për ngjarjen duke përmendur dhe emrin e ish-kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

“Kaldajat e shkollave si brekët e Shukriut”, shkruan djali i Berishës në “Facebook”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook