Ballina Kryesore Kalendari i plotë i të gjitha ndeshjeve që do të luhen në...

Kalendari i plotë i të gjitha ndeshjeve që do të luhen në Botërorin e Rusisë

SHPËRNDAJE

Përcaktohen datat dhe oraret e të gjitha përballjeve të skuadrave që do të marrin pjesë në Botëror.

Pas përfundimit të shortit të fazës së grupeve për finalet e botërorit Rusi 2018, bëhen me dije dhe datat se kur do të luhet secila nga ndeshjet.

Ky është kalendari i plotë i ndeshjeve:

Grupi A

grupi a

 

Grupi B

grupi b

 

Grupi C

grupi c

 

Grupi D

grupi d

 

Grupi E

grupi 3

 

Grupi F

grupi f

 

Grupi G

grupi g

 

Grupi H

grupi h

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakKafshojeni Neymarin! Por a mund të jetë e mjaftueshme për ta ndalur armatën e PSG?
Artikulli tjetërKatastrofë në Kurbin, qindra bagëti të ngordhura. Banorët bëjnë thirrje për ndihmë